Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - podkład dla mnie poszukiwany-pomożecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-10-30, 16:40   #22
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Re:O podkladach...

Kej kupilam sobie podkladzik L'Oreal Ideal Balans i jak narazie ladnie kryje kolorek (16) tez niczego sobie tylko jeszcze nie wiem jak z trwaloscia. Pani w sklepie powiedziala ze do mojej mlodej cery bardziej kryjacy podklad odpada, (nie wiem dlaczego ) ale mysle ze to krycie jest OK.
Chcialam wyprobowac sobie podklad promienny Yria Yves Rocher ale kosztowal 66zl (poczekam na promocje ) i byl tylko jeden kolor - raczej ciemny :/ .
A jakich Wy kobitki podkladow uzywacie, opowiedzcie o waszych wypalach i niewypalach
Moim najwiekszym niewypalem to podklad Avonu aksamitny no i juz wiecej nie kupie zadnego podkladu Avonu.
Zastanawiam sie jeszcze nad podkladem Manhattan, SOFT & LIGHT http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2348 jak go dzis ogladalam (na dloni)to wydawala mi sie konsynstencja bardzo fajna, i dlon mialam taka gladziudka i ulepszona. Moze sobie go kiedys przetestuje, ale dopiero jak mi sie jakis podklad skonczy .
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując