Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plamienie :((
Wątek: Plamienie :((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-11, 14:20   #17
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Plamienie :((

Cytat:
Napisane przez Maszeńka
Witam, dziewczyny!
Też mam taki kłopot. W szóstym tygodniu ciąży pojawiło się plamienie. Byłam u swojej pani ginekolog, która mnie wystraszyła informacją, że ciąża może być obumarła. Dostałam leki (Duphaston). Mam iść na usg (moja doktor nie ma w swoim gabinecie tego urządzenia). I mam jeszcze jedno pytanie. Kiedy miałyście wypisaną kartę ciąży i obliczony termin porodu? Bo ja byłam już u ginekologa dwukrotnie i nic... Mam złe myśli.

Maszeńko, nie zamartwiaj sie na zapas (wiem ze to trudne), idz jak najszybciej na usg, plamienia we wczesnej ciazy sie zdarzaja dosc czesto i wcale nie muszą oznaczac od razu najgorszego. Troche nie rozumiem podejscia Twojej lekarki, bo takie straszenie tylko Cie niepotrzebnie denerwuje. Podzielam zdanie Joasi ze warto wybrac do prowadzenia ciazy lekarza, który ma usg w gabinecie. Moja lekarka robi mi usg przy każdej wizycie - na mnie działa to kojąco i odstresowująco bo widze na własne oczy ze z malenstwem wszystko ok i dobrze sie rozwija.
Co do karty ciąży to akurat nic dziwnego ze jeszcze nie masz. Wielu lekarzy zaklada karte ciazy nieco pozniej, ja miałam założoną dopiero w 12 tygodniu.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując