Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mała ENCYKLOPEDIA ROŚLIN DONICZKOWYCH
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-27, 08:24   #77
apollo72
Raczkowanie
 
Avatar apollo72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 172
Dot.: mała ENCYKLOPEDIA ROŚLIN DONICZKOWYCH

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Mogę spytać skąd takie zainteresowania kwiatkami ? Studia w pokrewnym kierunku ? Czy ot tak po prostu-życie ?
oj nie nie... studia to zupełnie, zupełnie inna bajka no chyba że matma jest królową nauk i to wszystko tłumaczy? nie mam też nic wspólnego z ekologami ani kwiaciarnią (choć moje marzenie to malutka własna kawiarenko-kwiaciarnia )...
Po prostu tak już zawsze było, jest, i pewnie będzie: kocham przyrodę, na łonie natury odzyskuję nawet najbardziej nadwątlone siły i energię, czuję się naprawdę jej częścią.
Wydaje mi się że fakt, że zaklęte w małym nasionku albo uśpione w suchym korzeniu COŚ się nagle budzi i eksploduje wielką zielonością - to naprawdę cud! Uwielbiam życie!!! I dlatego nie wyobrażam sobie świata bez zieleni, mieszkania bez tych cichych domowników żyjących swoim trybem... Wiem że to nie to samo co las czy łąka, ale powiedzmy taka ich mała namiastka...
A ten wątek traktuję trochę jako moje notatki z ciekawostek które wynajduję, a które mogą też innych zaciekawić... Wiem że w necie (i księgarniach) jest masa stron zapisanych o kwiatach i roślinach... Czasem aż trudno się w tym połapać, niektóre są bardzo lakoniczne ale przekrojowe, inne za to tak szczegółowe że laik się szybko pogubi... A tu? Mój złoty środek W sam raz na moje potrzeby, i mam nadzieję że czasem i na Wasze... Piszę o tym, co mnie właśnie najbardziej interesuje, dlatego niektóre posty rozrastają się do maksymalnych rozmiarów... No i książki się z tego nie wyda, bo materiał wymaga porządnego przeredagowania... Wybaczcie

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
P.S. Upss właśnie przed chwilą się zorientowałam, że wtrąciłam się w chronoligczne opisywanie kwiatów. Sorrki
To żaden problem przecież! Cieszę się bardzo że napisałaś, już myślałam że tyle wyświetleń to tylko przez pomyłkę i robię to tylko dla siebie
apollo72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując