Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-09, 14:27   #1441
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Pogrubione oczywiście potencjalne zapychacze. Hmmm... Na moje oko nie służy Ci masło shea(butyrospermum parkii), ale jest dosyć daleko w składzie, więc pewna nie jestem... Tak samo jak pantenol... Cóż, może Hex się wypowie, ja to dopiero laik jestem w sprawach biochemii
P.S. Na czerwono zaznaczyłam diazolidinyl urea, bo jest składnikiem wysuszającym, ale w kremie Ziaji jest daleko w składzie, więc pewnie nic złego cerze nie zrobi.
ja sie wogole na tym nie znam ale sprawdzalam na tej jednej stronce, co ktoras Wizazanka polecila i tam jest ze glycerin nie zapycha, lecz glyceryl stearate. Wiec nie wiem juz, bo Ty zaznaczylas glycerin

a mozliwe, ze glyceryl stearate tak mocno zapycha? jak stosowalam Hydre Drops czy krem z Bielendy Powitanie z Afryka, to problemow nie bylo (odpukac), a jak krem z Ziaji przez dluzszy czas no to cos mnie zapchalo. Wiec moze to ten glyceryl stearate? ja nie wiem bo sie nie znam na tym
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora