Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-04, 18:36   #180
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Elfie, jak naturalnie u Ciebie Szkoda, że "u nasz" większość skarbów z Twojej kolekcji jest niedostępna lub trudnodostępna.Też tego nie lubię, ale jeśli chodzi o moją cerę, muszę często zmieniać kremy. Bo nawet jeśli działają szałowo; skóra szybko się do nich przyzwyczaja i po chwilowej poprawie wraca do stanu wyjściowego, czyli "problematycznego"

Ja znowu zaluje ze nie mam latwego dostepu do kosmetykow dostepnych w Polsce typu Avene lub Bioderma

Ja kremow nie zmieniam tzn caly czas uzywam olejku Aubrey i sie sprawdza jezeli potrzebuje sie nawilzyc- a filtry to wczesniej uzywalam Avene(sprawdzal sie tylko ten zapach) teraz uzywam Eucerin i sie tez sprawdza-chociaz avene lepiej chyba nawilzal.
Vanicream testuje-niewiem czy go zakupie ponownie czy nie-stosuje go na zmiane z Eucerin.Ja problemow z cera obecnie nie mam a stalo sie to chyba dlatego ze uzywam codziennie podkladu mineralnego-odkad go uzywam to cera mi sie uspokoila.Mam tylko problem z tradzikiem na plecach ale to hormony bo zawsze przed okresem mam nasilenie....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora