Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zakryć trądzik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-27, 22:14   #1
anita76211
Przyczajenie
 
Avatar anita76211
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Question

Jak zakryć trądzik?


Na początek chce tylko powiedzieć, że naprawdę szukałam w archiwum wiadomości na temat mojego problemu, ale nie znalazłam wątków, które by go rozwiązały(tłumacze się dlatego że jestem tu ”nowa” i nie chce od razu podpaść ). W ramach wyjaśnień to chyba tyle .
Przechodząc do mojego problemu mam kilka pytań. Niestety natura obdarzyła mnie cerą z trądzikiem, który niezbyt estetycznie wygląda. Chyba nikt nie lubi, gdy coś ”jest nie tak”na buzi, u mnie niestety codziennie jest coś nie tak. Oczywiście chodzę do dermatologa i to Jego jako pierwszego zapytałam się czy mogę stosować puder. Pani dermatolog powiedziała, że tak, tylko musze używać kosmetyków antybakteryjnych. Więc teraz z radością, że mogę ”coś z tym zrobić” usiadłam na wizaż i przeglądałam opinie o pudrach antybakteryjnych… Niestety mam coraz więcej wątpliwości, co będzie dla mnie najlepsze?(opinie są bardzo różne, od skrajne wspaniałych po skrajnie krytyczne, boje się że stan mojej twarzy pogorszy się po stosowaniu tych specyfików…) Właściwie to nigdy się nie malowałam i po prostu się na tym nie znam(mam dopiero 16 lat). Co polecicie dla młodej osoby z trądzikiem? Jakie kosmetyki stosować żeby ukryć krostki? Korektory? Podkłady? Pudry? Jakie? Błagam Was o pomoc.
anita76211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując