Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-18, 20:11   #35
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
właśnie w MAD dziele po równo na osoby, a w EDM liczyłam procentowo ale planuje to zmienić bo tam też jest stały koszt, więc bede robić albo wliczoną wysyłke w kurs dolara albo od rzeczy, jak robi Cathy

a z tą różową co Ci nie tak?

Biust No, ale ja posażna jestem (jak na 1,60 w kapeluszu)

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Rany boskie, ja tu przychodzę wyżalić się, że znów ryczałam jak bóbr na Sailorkach, bo mam masochistyczny pęd do oglądania ostatniej serii, w ktorej połowa odcinków to wyciskacze łez, ale wy z IV częścią wyskoczyłyście...

A wiecie, że I wystartowała 23 stycznia? W 8 miesięcy wykonczyłyśmy 15 tys postów, co daje niecałe 2000 na miesiąc... Wygląda na to że w Sylwestra będziemy wykańczać V część...

To ja idę popłakać na spokojnie, dopóki TŻ nie wróci, bo potem jak ja mu się wytłumaczę z czerwonych oczu? Trochę glupio powiedzieć, że oglądałam Czarodziejkę z Księżyca i mnie wzruszyła...
Nieee, dlaczego Faceci płaczą po wygranym/przegranym meczu, finałach boksu itd, to my możemy po sailorkach. A w ogóle to wkurzona jestem - włamali się na moje magiczne forum i część kont diabli wzięli, już jestem 3 odcinki TBII do tyłu
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora