Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-04-22, 21:58   #65
Edytka20...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 19
Re: Zniszczone na zawsze ?

Z wypadaniem włosów można dać sobie radę. Ja jestem tego dobrym przykladem. Podobnie jak ty podczas pierwszego farbowania kupiłam sobie najtańszą farbę dodam że byla to ktoraś z Pallete, po niej włosy zaczęly wypadać mi garściami zaczęłam więc stosować kurację witaminową ... bralam "H pantoten". Troszkę pomogło (przed3ewszystkim na paznokcie ) ale nie na długo bo po pewnym czasie znow zafarbowałam włosy tym razem inną i duuużo droższą farbą no i włosy znów zaczęły mi wypadać tyle że nie tak mocno. Niedawno dopiero wzięłam się ostro za odnowienie swoich włosow ... zaczęlam od "wypadania". Dowiedzialam się od kuzynki o świetnej kuracji w salonie fryzjerskim "PLACENTA" (o ile dobrze napisałam) po niej włosy zaczynają odrastać, wyrastają nowe kłaczki no i wogóle cały zabieg jest przyjemnością gorąco polecam! W salonach kuracja ta wymaga 12 zabiegów przynajmniej raz w tygodniu ale lepiej jak 2x. Moja kuracja zakończyła się jakiś miesiac temu, jestem z niej zadowolona. Teraz używam poleconej już Tobie przez Panią Grażynkę odżywkę Henna Treatment Wax i z efektów jakie daje jestem również zadowolona. jest świetna do zniszczonych włosów! Pozdrowionka
Edytka20... jest offline Zgłoś do moderatora