Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-06, 07:59   #4313
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
A swoja droga cale wieki nie widzialam tutaj Erato,Marianna tez sporadycznie gosci na Forumi co z reszta?Sylwiani,Asik,Foxi na,Nikita,Ivvonka i cala reszta(przepraszam jezeli kogos pominelam)
Wiem, że krótko udzielam się na wizażu, ale nie ukrywam, że biochemiczną wiedzą osób bardziej doświadczonych, to jestem zaszokowana! Tyle, że zgadzam się, że to może wpływ wakacji. Chyba, że wizaż się zmienia. Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi...

Cytat:
Wczoraj śniło mi się, że znalazłam filtr idealny... Miał lekką konsystecję, momentalnie się wchłaniał, nie bielił, skóra była po nim aksamitna, gładziutka i mięciutka. W ogóle się nie lepił. Zachwycona przejeżdżałam palcem po swoim policzku. Obudziłam się z ręką na twarzy.

Czy to znaczy, że już jestem filtrowariatką?
Oczywiście we śnie dodatkowo nakładałaś przepisowe 1,8 - 2 ml? Tak, żeby było jeszcze piękiej?
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora