Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - I need advaice!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-23, 13:13   #1
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Unhappy

I need advaice!!!


Mój problem jest taki....Wypadaja mi włosy i to strasznie....niedługo bede całkiem lysa Po kazdym umyciu wyciagam garsc wlosów.Domyslam sie,ze moj problem wynika of korse z farbowania włosów, jednak nie jestem w stanie tego zaprzestac. Zwlaszcza teraz kiedy mam na sobie kolor czarny. Odrosty tak czy siak beda wiec jestem zmuszona je farbowac . Nawet gdybym miala odejsc od czarnego i powoli wracac do swego naturalnego to mi zajmie i tak sporo czasu wiec....Zreszta podoba mi sie ten czarny Predko z niego nie zrezygnuje....
Moja prosba.....- powiedzcie czego uzywac, co robic by chociaz w jakims stopniu zmniejszyc te wypadanie . Jeszcze do niedawna (wlasnie przed pofarbowaniem sie na czarno, a bylo to z niecale 2 miesiace temu mialam bardzo duzo wlosow a teraz została mi mała kitka . Musze cos zatem zrobic.....
Z gory thx za rady
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując