Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-05, 19:53   #272
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Primer to coś co kładziemy przed podkładem. Przygotowuje skórę, matuje itp. np. pudry STF (czyli start to finish) EDM.
Kwas hialuronowy ma postać bezbarwnego żelu i nieźle nawilża skórę, wchłania sie od razu, ale mimo że nie mam mieszaną skórę nigdy nie stosuję go samego, bo poprostu to za mało. Najlepiej mieszać go na dłoni z kilkoma kroplami olejku naturalnego (np. różanego lub brzozowego) i w ten sposób masz szybkie serum. Nie chcę się mądrzyć, ale sam tonik to żadne nawilżenie. Jak będziesz tak słabo nawilżać skórę, ona Ci się odwdzięczy mocnym przetłuszczaniem.
Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość

Wiem z własnego przykładu - robiłam tak przez jakiś czas, bo miałam straszne problemy z przetłuszczaniem się skóry. Myślałam, że im mniej na nią nałożę, tym mniej się będzie przetłuszczać, ale było tylko gorzej i gorzej, błyszczałam się po 20 minutach od nałożenia podkładu Od czasu, kiedy używam kwasu hialuronowego plus różne olejki i sera zauważyłam OGROMNĄ zmianę. KH z olejkami wchłania się u mnie do zupełnego matu i trzyma tak prawie cały dzień, a jeszcze z primerem pod podkładem w ogóle jest cud, miód i orzeszki.
Z przyjemnością skorzystam z Waszych rad Dziękuję.
Coś czuję, że takie serum będzie strzałem w dziesiątkę


Dominkab, mogłabyś, podać link do takiego przyładowego primera?
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując