Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krem pod krem
Wątek: krem pod krem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-26, 22:30   #1
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065

krem pod krem


Nie mogłam się doszukać takiego wątku na wizażu, więc postanowiłam go sama założyć.
Chodzi mi mianowicie o warstwowe nakładanie kosmetyków pielęgnacyjnych- pojawiło się kilka artykułów w prasie kobiecej na ten tmat juz jakiś czas temu, ale jak to często bywa w prasie kobiecej temat został "opracowany" dosyc pobieżnie i sprowadzał się głównie do zareklamowania nowych kosmetyków zwanych serum itp.

Moje pytanie więc brzmi, czy używacie tego typu kosmetyków (serów?), czy stosujecie taką warstwową pielęgnację, nie tylko z serum, ale czy używacie np. kilku kremów na raz- jeden na drugi? Np. krem antytrądzikowy/przeciwzmarszczkowy, a na to jakiś z filtrami itp.

Kolejne pytanie to jak powinno sie nakładać poszczególne warstwy (ile odczekać między nałożeniem jednego, a drugiego kremu), jak dobierać kosmetyki pod wzgledem konsystencji (czy lżejsze, bardziej żelowe pod spód, czy może te tłustsze, albo olejki jako baza dla innego kremu) i ich składu?

I czy to jest duże obciążenie dla skóry, ile maksymalnie może ona przyjąć takich warstw, czy można to stosować raczej jako okresową kurację, czy przez cały czas?

pozdrawiam serdecznie wszystkie wizażanki
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując