Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krem pod krem
Wątek: krem pod krem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-27, 18:48   #10
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: krem pod krem

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Ewentualnie filterek?
Jesli nalozysz rano tyle filtra ile sie powinno nalozyc (okolo 2 ml) to masz spokoj z przesuszeniem skory az do wieczora!
Moja sie zaczela przesuszac po poprzedniej zimie i filtr kladziony gruba warstwa swietnie to zalatwil. A nie zatyka Cie tyle warstw?
Pytam z ciekawosci, bo na szczescie znalazlam filtry, ktore mnie nie zapychaja (LRP) i czesto na noc juz nic nie klade a buzia jest ladnie nawilzona i nieopuchnieta rano. Zobaczymy jak sie zacznie sezon grzewczy
Wiesz ja mam sucha skore przez wielkie S i sam filterek nie jest w stanie załatwic sprawy. Naprawde Ciezko pracuje nad wygladem skóry mojej twarzy. Dbam o nia jak o cos najdrozszego bo niestety na takeij skórze jak moja najszybciej pokazują sie zmarchole ( za 2 tyg kończe 29 lat;-)Co do zatykania to kanebo(baza)http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6023 jest jak tonik tylko nakładasz palcami i jej działanie polega miedzy innymi na tym,że nastepne warstwy sa lepiej wchłaniane.Jest mega wydajna a emulsja jak to emulsja, półwodnista. Moja skóra wszystko ładnie spija jak gabka wiec zatyanie mi nie grozi. A i sama woła o kremik na koniec;-)
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując