Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Róże, rozświetlacze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-26, 21:53   #2306
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o matko imponująca ilość
bardzo fajna kolekcja w końcu róży/rozświetlaczy nigdy za wiele

Dokładnie tak, róży, rozświetlaczy i innych cudeniek nigdy nie ejst za dużo
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... mam problem I nie sądziłam, że będę mieć tego typu.

Szukam różu w kolorze złoto-beżowym, lekko trącącym brzoskwinią. Chodzi mi o to by nie brązowił policzków ale je lekko rozświetlał takim cielistym kolorkiem, może wpadać leciutko w brzoskwinkę ale nie musi.

Znacie róż o takim kolorze? Bo ja sama już nie wiem czy coś takiego istnieje....
Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Bourjois Lune D'Or (nr 35) jak dla mnie zdecydowany faworyt w tej kategorii. Rozświetla i wpada w brzoskwinię, naprawdę ładny kolor
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Sis, ja też czegos takiego szukam I jak do tej pory nic A zamarzył mi się taki właśnie róż na wiosnę

A czy Lune D'Or nie wpada w róż??
Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
. Ja tam w ogóle nie widzę różu. To czysta brzoskwinia ze złotawym połyskiem.
Dodam swoje trzy grosze Lune D'Or jest sudowny, jestem zachwycona tym różem, daje piękną poswiatę na policzkach, barwi ni to na beż, ni to na brzoskwinkę, boski po prostu. Kilka postów wcześniej wklejałam zdjecia swojej kolekcji i on tam jest, jest też w watku burżujkowym. A tu efekt jaki daje nałożony na poliki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243511, nakładałam go dosyć delikatnie zeby nie przesadzić, bo świeży jest dosyć miękki.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale lol....w zyciu bym nie pomyslala ze takie moge znalezc tam! zobaczy czy u mnie tez sa a nie uczulaja Cie ani nic?? bo u mnie z tym male problemy wlasnie
Nic a nic nie uczulają, nie zapychają, dają ciekawy efekt na polikach, niektóre nadaja sie na dzień, niektóre dają blask dobry tylko na wieczór, niektóre nadaja sie do rozświetlania/rozjaśnienia różu. Warto spróbować
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując