Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-26, 17:39   #115
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak dla mnie 16 gb w tablecie to strasznie mało. Tyle mam w telefonie i już mi się zwiesza. Popatrz raczej za jakimś większym pojemnościowo, będzie wszystko płynniej chodzić. Ja kupiłambez retiny i tego cellulara. Tak naprawdę różnicy, jaką daje Retina, ludzkie oko nie wychwyci, a z netem łączę się przez hotspota w iphonie i cellular zbędny. A kasy sporo mniej wydałam. Tyle, że kupowałam ipad mini, nie wiem, czy w dwójkach można jeszcze wybrać opcję bez tych dodatków.
Można wybrać z lub bez cellular
Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Znam i polecam!!!

Jestem fanką Apple, kocham iPady moim zdaniem są najlepsze i inne tablety dla mnie nie istnieją

Miałam Air 1 i byłam bardzo zadowolona, sprzedałam bo chcę kupić właśnie Air 2 w złotym kolorze (przekonał mnie kolor i czytnik linii papilarnych - mam też czytnik w iPhonie i wg mnie to spore ułatwienie, nie trzeba ciagle wklepywać kodu)
na dniach będę zamawiać

Radzę tylko przemyśleć kwestię pojemności. Zastanów się do czego będziesz go używać. Moim zdaniem 16 GB to trochę mało jak na tablet, chyba, że bedzięsz tylko używała do przeglądania internetu.

Cellular też nie zawsze jest potrzebny a trzeba za niego sporo dopłacić, jeśli będziesz używać go tylko w domu na Wifi to cellular jest zbędny.
Ja właśnie też zakochałam się w złotym kolorze Czytnik linii super sprawa
No właśnie tak się zastanawiam nad tym cellularem, bo np. na łonie natury nie byłabym uzależniona od wifi Z drugiej strony pewnie przynajmniej w okresie jesienno-zimowym będę go używać w domu, gdzie mam wifi Nie wiem co robić. Niby dobrze mieć co w razie czego, tylko na ile w rzeczywistości to będzie mi potrzebne, a cena dodatkowo niestety spora
A gdzie zamierzasz kupić? Lepiej ze strony Apple czy Media?

Cytat:
Napisane przez shiwa880 Pokaż wiadomość
Jest super i wcale nie uważam ,że potrzeba większej pojemności, ja i tak wszystko trzymam w " chmurze"

Wspomniałaś o chmurze, to mi się przypomniał film oglądany w kinie, gdzie przez chmurkę wyciekł niecenzuralny filmik.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2014-11-26 o 17:41
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora