Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cytrynowo-pomaranczowo(wersja light)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-29, 08:39   #14
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: cytrynowo-pomaranczowo(wersja light)

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
ojj no Candy wisz... ja tam nie wiem, skromna jestem ale fajnie się w środku zrobiło


Kurcze a masz podatne włosy na układanie? bo mi to raczej nie wyjdzie;o sprawne łapki masz w takim razie:PP
nie wlasnie nie sa podatne na jakies krecenie-zawsze mialam problem z lokami-tu tylko zel wiec musi trzymacsprobuj tylko ze ty masz dlugasne wlosy,ale pokombinuj

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Uwielbiam twoje makijaze Sliczny
dzieki

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
pieknie wyglądasz
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Soczyście i egzotycznie, podoba mi się.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez pomeloelo Pokaż wiadomość
O rany rany cudnie
dziekuje

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
O i koleżanka zaszalała i bardzo dobrze bo ślicznie wygladasz w tych kolorkachno i oczywiście są moje uwielbiane "pogniecione" włoski
no wloski dla ciebiechyba se trwale strzeledzieki ze sie podoba

Cytat:
Napisane przez agnesha Pokaż wiadomość
może warto się przekonać to takich kolorów, bo moim zdaniem ślicznie Ci w nich, być może to tylko kwestia przyzwyczajenia
no chyba kwestia przyzwyczajenie,dziekuje

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Sylwia, to jest moja ulubiona kolorystyka - ja dodaję jeszcze brąz i ciutkę malinowej czerwieni . Tobie bardzo te kolorki pasują, więc o co caman? Ślicznie wyglądasz
no z tym brazikiem to moze tak!!!wypruboje jeszcze raz z brazem-czemuz ja na to nie wpadlambardzo ciekawie moze byc,wiesz dolna powieka mnie nie przekonuje jest taka niewyrazna9a ja lubie mocna)dzieki za porade
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując