Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie cz IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-05, 16:19   #2995
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się pochwalić! Kupiłam Lorysa z masłem shea! Weszłam dzisiaj do niedawno otwartej drogerii a tam wiele fajnych kosmetyków niedostępnych w Rossmannie czy Naturze. M.in. te maski Lorysa. Nie mogłam przejść obojętnie. Za 1000 ml zapłaciłam 15 zł a więc bardzo się opłaca. Będę testować we wtorek
dlaczego ja nie mogę wyczarować takiego sklepu u siebie?

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
kurcze chwile mnie nie było, a tu takie akcje się działy? mam na myśli całą zadymę z madzienka79 prawdę mówiąc nie wiem co o tym sądzić. z logicznego punktu widzenia zachowała się nie fair wobec wizażanek zatajając fakt "dystrybucji" Vatiki, ale z drugiej strony to bardzo miła, ciepła i fajna dziewczyna mam nadzieję, że kiedyś wróci na wizaż i jakoś nam tę sprawę wyjaśni...

u Was też tak leje? tzn teraz nie pada, ale w nocy to była masakra... i jest zimno

Może wróci.. U mnie przelotnie pada, ale jest szaro-buro nieprzyjemnie. Czytam teraz ksiązkę o egipcie i mezopotamii to odrazu mi cieplej ^^


Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nie wiem jak składowo wychodzi, ale wygląda naprawdę świetnie! Może któraś z Wizażanek miała ten produkt i powie coś o nim (;
http://esentia.pl/Sulphur_Zdroj_Mine...owa_p31231.htm to chyba to i tu jest skład

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
to rzeczywiscie lepiej nie kombinowac,pokochac naturalny kolor . ja bardzo zaluje ,ze pofarbowalm wlosy wiele lat temu i tak sie przyzwyczailam i ciagle musze robic odrosty
ja nigdy nie farbowałam, a i tak nie umiem dojść do takiego blasku jak co niektóre farbujące!
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora