Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ::Moja pierwsza - grafitowa - odsłona:: TUTORIAL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-20, 22:26   #29
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: ::Moja pierwsza - grafitowa - odsłona:: TUTORIAL

Po przeczytaniu waszych komentarzy łezka zakręciła mi się w oczku - dziękuję
Karo-la
Cytat:
co Ty za farby używasz, jak pragnę zimnego głebokiego brązu..
To nie jest farba - to mój własny kolorek, możliwe ,że jeszcze gdzieś pozostały refleksy po szamponie koloryzującym (ale nie pamiętam co to było ).
Ines-ka, Monolita - dziękuję - bardzo miło czyta się takie słowa
Moee - zrobiło mi się niezmiernie miło, az nie wiem co napisać - no wiadomo strasznie dziękuję
Ivvonka -
Jaga
Cytat:
ja bym bardziej podkreslila czarna kredka badz ciemnym cieniem dolna powieke tak do zrenicy
- podkresliłam Popatrz na zdjęcia dziękuję -
Cziki
Cytat:
W końcu coś nowego! Oglądam sobie czasem Twoje makijaże ale wszystkie wydają mi się takie same. Ale ten jest wyjątkowy i bardzo Ci pasuje.
- chyba nie oglądałas wszystkich Staram się nie zamieszczać takich samych bądź podobnych - poszperaj w moich wątkach a na pewno zmienisz zdanie - dziękuję za konstruktywną krytykę
Berry21 Wiem , wiem - ten tusz jest koszmarny - ale to już końcóweczka - szkoda wyrzucić - dziękuję
Kattarina Niom SPA - działa - po całym tygodniu świetny relaks
*Basia* Urodę staram się podkeślać najlepiej jak potrafię a co do zdjęć to wiem ,że jeszcze wiele muszę się nauczyć dziękuję
Cyprianka Bez skojarzeń Błyszczyk to Arcancil Ultra Gloss - niestety na opakowaniu nie ma ani nazwy ani numeru Jest dosyc gęsty i średnio-kryjący, ma łagodny zapach no i cielisty jest Jakieś 8,5 € zapłaciłam za niego - nie wiem czy są w Polsce
Comilon Juz odpowiedziałam Karo-li - włochy moje - możliwe jest ,że są to pozostałości po szamponie albo wina światła - dzisaij była strasznie dziwna pogoda w momencie robiło się jasno a zaraz znowu ciemno - nie mogłam ustawić aparatu - może też i swiatło trochę przekłamało kolorki
Tiara Dank U wel
Ewo Konkretnie dziękuję
Nefryt - taką kreseczkę dałam wieczorem - na dzień nie za bardzo mi się podobała - wolałam białą - dziękuję
Swoimi komentarzami sprawiłyście,że bardzo ciepło zrobiło mi się na serduchu - dzięx wielkie
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując