Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Creative...
Wątek: Creative...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-25, 22:43   #92
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość

A u kogo sie szkolias w Dublinie?

tutaj:
http://www.creativeacademy.ie/
ale nie polecam, niestety. Pieniądze wyrzucone w błoto - no moze nie do konca, bo cena szkoleń w zasadzie jest ceną produktów, które się na takim szkoleniu otrzymuje. Instruktorki są - a przynajmniej byly 4 - Karen i Marina - siostry, wlascicielki biznesu - dość znane nazwiska w Irl, bardzo charyzmatyczne i na prawde o ile osobowosci nie mozna im odmówić, tak z umiejętnosciami juz gorzej. Reszta ekipy to Michelle i Eva - ale nie jestem pewna imienia tej ostatniej.... - w każdym razie Eva robiła na mnie na szkoleniu jednego szpica na tipsie pokazowego (bo szkolenie w ogóle formy nie obejmowało) - i powiem, że tak, jak ona mi przepiłowała paznokcie, to jeszcze w zyciu mi się samej nie zdarzyło (najlepsze było wytlumaczenie tego czerwonego placka na mojej plytce - mianowicie - cover był źle wymieszany... (bo uzywala covera zmieszanego z jakimś shimmerem z tego co pamietam i z jakimś pinkiem chyba, więc powiedziała mi że w tym zarozowionym miejscu to po prostu nie ma covera, tylko jest moja naturalna łytka paznokcia - że niby wystaje spod covera).
Najmilej wspominam Michelle, byla całkiem niezła technicznie z tego co pamietam, jednak nieco stłamszona przez pozostałe trzy, niestety.

A szkolenia bardzo, bardzo zazdroszczę, moje prace wolają o pomstę do nieba i sama z checią bym się gdzies wybrała - jednak w sierpniu zmieniam stan cywilny, więc niestety doszkolenia musi poczekac, bo mamy obecnie nieco innne wydatki.
Ogólnie ostatnio zauwazylam, że zaczęłam się nieco mniej przykładać do pracy - zmęczeni daje o sobie znać - to jedno - a drugie - potrzebuję doszkolenia, żeby trochę zlapać wiatr w żagle i uwierzyć w siebie.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-07-25 o 22:46
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując