Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fajny facet, ale nie umie się ubrać. Czy mam dramaty jak nastolatka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-16, 08:51   #13
chmura lamp neonowych
chaos maker
 
Avatar chmura lamp neonowych
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 399
Dot.: Fajny facet, ale nie umie się ubrać. Czy mam dramaty jak nastolatka?

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
dla mnie bojówki są akurat hot
Dla mnie pół na pół, jak już robimy koncert życzeń, to lubię ciemne (czarne, szare) węższe dżinsy i trampki, ale jak nie robimy koncertu życzeń, to bojówki są jak najbardziej akceptowalne. Mogą być nawet streetwearowe dresy, ale wolę proste i dopasowane kolorystycznie do bluzy, a nie od sasa do lasa. Chyba u tego faceta problemem największym jest to od sasa do lasa.

W sumie już mi się przypomniało, miałam kiedyś takiego chłopaka (dawno i w liceum), który jak się poznaliśmy nosił jakieś dziadkowe swetry, ale chłopak był biedny z domu. Było to trudne, ale zaakceptowałam. Inna sprawa, że generalnie i tak nie miał gustu, bo jak zaczął zarabiać i kupować sobie normalnie rzeczy, w tym ciuchy, to też mu średnio szło, np. nosił niebieską koszulę w kratę do krótkich spodenek w innym kolorze, w zupełnie inną kratę... Ale wtedy już byłam w nim zakochana, to aż tak mnie nie raziło, w dodatku trochę dał na siebie "wpłynąć" i bywało, że na zakupy chodziliśmy razem, a on też się cieszył, gdy mi się podobał. Żeby nie było - kupował to, co mu się podobało i to, co chciał, ale ja mu doradzałam w kwestii koloru, fasonu czy np. łączenia rzeczy ze sobą.

Natomiast nauczyłam się na jego przykładzie, że jak ktoś nie ma gustu (wg mnie, bo gust rzecz względna) to go nie ma i tyle. Nie przywiązuje wagi, niewiele to zmieni, a i zmienianie dorosłych ludzi jest bez sensu. Ubiór nie jest najważniejszą rzeczą, ale na pewno jakoś tam odetchnęłam z ulgą, gdy nie musiałam następnemu chłopakowi tłumaczyć, dlaczego skarpetki z chamskim napisem "SPORT" podciągnięte do połowy łydki i jeszcze w jakimś dziwnym np. pomarańczowo-zielonym kolorze to nie jest najlepszy wybór do płóciennych, beżowych krótkich spodenek i letniej koszuli. No i dlaczego słynne kryterium wyboru koszulki "jak nie śmierdzi, to zakładam", nie jest najlepszym kryterium.
__________________
"I didn't ask for this pain, it just came over me(...)
I'm so suprised you want to dance with me now,
I was just getting used to living life without you around."


"Boję się (...), że on zniknie, wiesz,
ten ktoś, kogo pokocham całym sercem bladym,
chociaż mówią, że go już nie mam."

Edytowane przez chmura lamp neonowych
Czas edycji: 2024-04-16 o 08:54
chmura lamp neonowych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując