Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki IWOSTIN - Iwonicz aqua i aqua [a raczej na odwrót ;)]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-16, 18:21   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: kosmetyki IWOSTIN - Iwonicz aqua i aqua [a raczej na odwrót ;)]

Olaboga.

Zapytałam konsultantkę dlaczego zatem we wszystkich kosmetykach Avene jakie posiadam figuruje tylko "Avene Aqua" [bez zwykłej Aquy ].. a w jedynym, w którym jest Aqua figuruje ona na następnej pozycji za Avene Aqua [co chyba w jakiś sposób nakreśla proporcje w składzie]..

Pani mi odpowiedziała, że nie wie czy konkurencja zataja dane w swoich składach [bo naiwnie zapytałam czy to możliwe, że Avene kłamie na temat swoich składów.. skoro sama woda termalna rozwarstwia kosmetyk..] - natomiast nawet szczegółowe badania nie są w stanie wykazać zawartości wody destylowanej i termalnej w kosmetykach.. -> wykażą one tylko zawartość czystej wody. "Od firmy zależy, czy poda faktyczny skład i we właściwej kolejności (kolejność rzeczywiście świadczy o ilości danego składniku w produkcie). Tak, jak pisałam, oparcie większości produktów (szczególnie kremów) wyłącznie na wodzie termalnej powodowałoby ich rozwarstwienie."

Przeprosiłam grzecznie za swoją dociekliwość a Pani napisała, że z chęcią udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące kosmetyków.. tylko ja już nie wiem za bardzo jak ją podejść i zgłębić tajemnicę rozcieńczania wody termalnej wodą destylowaną dla dobra [nierozwarstwiania] kosmetyku.

Jakieś sugestie?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując