Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki IWOSTIN - Iwonicz aqua i aqua [a raczej na odwrót ;)]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-20, 07:53   #27
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: kosmetyki IWOSTIN - Iwonicz aqua i aqua [a raczej na odwrót ;)]

> jak dla mnie to problem z Iwostinem jest nieco wydumany.

Justy, problem [jeśli już tak to nazywać] - jak każdy inny. Nie wiem, więc pytam się na forum . Jak ktoś chce to odpowiada, jak nie chce to nie. Mam wątpliwości, więc pytam. Zaciekawiło mnie to jak kilka innych osób w tym czasie "jakim typem kolorystycznym jestem" i tyle .

Sama niestety nie umiem rozwikłać zagadki składów dlatego zaśmiecam forum . I cieszę się, że dzięki temu mogę 'pozgłębiać' tę kwestię. Zagadka składów nie spędza mi snu z powiek, ale mnie interesuje. Od lat używam kosmetyków z wodą destylowaną, twarz chlapię kranówką i żyję.. Zatem cały ten wątek to zwykła ludzka ciekawość.

Co do kosmetyków Avene, które mam z Avene Aqua na pierwszym miejscu w składzie [a właściwie nie ja tylko moja mama, ale to najmniej istotne] to:
- Avene, Emulsion Fluide Equilibrante [Rebalancing Moisture Lotion] Emulsja nawilżająca
- Avene, Lait Demaquillant Douceur [Gentle Milk Cleanser] Łagodne mleczko do demakijażu
- Avene, Soin Apaisant Contour Des Yeux (kojący krem pod oczy dla skóry wrażliwej)
- Avene, Lotion Nettoyante Pour Peaux Intolerantes (tonik oczyszczający do skóry nadwrażliwej)
[więcej grzechów nie pamiętam , bo mama ma łazienkę kilka domów dalej i nie jestem w stanie teraz szukac - te spisałam dla Pani z Iwostinu]

Kremy Iwostinu, które mam [a właściwie próbki] to kosmetyki do cery wrażliwej i przesuszonej..

Justy, a może Ty wiesz jak to jest z tym rozwarstwianiem?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując