Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Małe serwetkowe co nieco od zarzyczki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-28, 15:33   #1
zarzyczka
Rozeznanie
 
Avatar zarzyczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 537

Małe serwetkowe co nieco od zarzyczki :)


Witajcie Przychodzi w życiu każdego człowieka taki czas... kiedy ma dosyć chowania do szuflady tego, co robi. :P
Od dawna juz przymierzalam się do pokazania Wam moich (po)tworków, a że dzisiaj jest ładna słoneczna pogoda i przekupiłam brata żeby mi użyczył komórki, zrobiłam sesję i oto i one
Zaczynamy od chronologicznie najstarszych... A co! Pokaże Wam Pośmiejcie się razem ze mną Tak wyglądał początek mojej przygody z decou.
Na początku chciałam się przekonać czy jest sens inwestować w materiały, czy mi to w ogóle będzie jako tako szło... Wiec wydrukowałam motyw na papierze śniadaniowym (cudownie się rozmazał...), na pierwszy ogień poszedł starutki komplecik: solniczka i pieprzniczka.
Pudełko na serwetki to też pierwsze próby, jest tekturowe, więc już się dosyć sfatygowało, ale mimo to lubie go bo ma idealne wymiary do przechowywania serwetek (no mogłoby być trochę wyższe bo teraz już moje zbiory się w nim nie mieszczą :P )
Następne w kolejności pudełeczko po czymś jadalnym..nie pamiętam co to było ( tu już przyszło zamówienie serwetkowe )
No i serdusko po mon cheri...
Enjoy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sól i pieprz1.jpg (55,6 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sól i pieprz2.jpg (58,5 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sól i pieprz3.jpg (58,7 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelko na serwetki1.jpg (45,0 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelko na serwetki2.jpg (46,5 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelko na serwetki3.jpg (92,5 KB, 164 załadowań)
zarzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując