Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki w Wielkiej Brytanii
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 21:39   #1126
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Bee a macałaś te wielkie pudry kolorowe rozświetlajace? Ma to to jakis zapach? Strasznie mi sie podobają takie wielkie pudrzyska z puszkiem. Bajer do ciała bo chyba strasznie błyszczą
hmm...a o ktore Ci chodzi? Do ciala macalam tylko ten w podluznej puszce o konsystencji kremu,nablyszczajacy i drugi okragly HollywoodGlo.Innych nie kojarze...

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Beekeeper, pisalaś, ze nie trafilaś tutaj na żaden przyzwoity krem do rąk, a czy próbowalaś Johnson&Johnson 24godzinne nawliżanie? Ten różowy w niewielkiej tubce. To moim zdaniem super kremik. Nie znoszę pamiętać o smarowaniu rąk (czy po zmywaniu, czy wieczorem przed polożeniem się spać) a tym smaruję się z przyjemnością. Polecam go bardzo, ślicznie pielęgnuje rączki.

Muszę się też przyznać, ze uzależnilam się do tego plynu do kąpieli, różanego z Tessco... Po pierwsze zapach, po drugie cudowna, kremowa piana a po trzecie.. jedyny produkt do kąpieli, który nie podrażnia mojej skóry, zwykle przez kilka chwil po wyjściu z wanny mialam czerwone plamki, po tym specyfiku nie mam, choć oczywiście zaraz po wodzie w skladzie ma sls.

Zauważylam, ze zapanowala urlopowa cisza... ale może ktoś przypadkiem przeczyta i mi pomoże. A ja potrzebuję pomocy w sprawie kosmetyków dla cery z naruszonym plaszczem lipidowym skóry. Większość rzeczy bardzo podrażnia moją skórę, jeśli coś ma sls albo drobinki w sobie (ścierajace) od razu skóra jest zaczerwieniona, tak samo tonik, tylko, ze toniku nie znalazlam jeszcze dobrego (podrażnia mnie Garnier Soft, ten w różowej butelce, a on podobno jest bardzo lagodny), postanowilam przerzucić się na coś aptecznego (np Clinique), ale nie wiem czy ten Mild będzie na pewno mild... Może jest tutaj ktoś, kto także musi pilnować swojej buzi i oszczedzać ją jak się da? A może znacie po prostu coś,co na bank jest super lagodne i wlasnie dla takiej buzi jak moja?
Nie kojarze tego kremu, wiec rozejrze sie w Bootsie przy nastepnej okazji.Dzieki za namiary
Dziewczyny, a ktory to dokladnie krem?? Wklejcie jakiegos linka lub zdjecie. Nie mam blisko do TESCO niestety, wiec musze go dobrze zapamietac jesli w koncu tam pojade. Jakas fotke plis

Apsik, a o jaki kosmetyk Ci chodzi dokladnie? Jelsi szukasz czegos do mycia to koniecznie sprobuj plynu micelarnego, np Avene. Ja nic innego do mycia nie uzywam (moja skora nie cierpi wodyizaraz jest sciagnieta) i idealnie mi to skore z makijazu, brudu itd oczyszcza.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora