Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OKRADZIONA przez pracowników Poczty Polskiej :(:(:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-15, 17:38   #17
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: OKRADZIONA przez pracowników Poczty Polskiej :(:(:(

Cytat:
Napisane przez April007
Biedna Te babska z poczty nawet sie malowac nie umieja to po cholerke im takie specyfiki? Osobiscie slyszalam o podobnych sytuacjach tu na Wizazu i dowiedzielalam sie od Smoczycy ( dzieki ) jak zabezpieczac przesylki. Mysle ze zaklejenie tasma sporo utrudnia. Dodatkowo zaklejam wszystko w srodku na rozne sposoby... Panika Ja bym zebrala kilka osob ktorym sie zdarzylo cos podobnego i podala do tv. Jesli nawet nic nie wskoraja to przynajmniej bedzie im glupio i moze choc troche zaczna sie bac...
April ja zawsze jak sie wymieniam na wisazu zaklejam pancernie przesylki, nawet Hosenka sie ze mnie smiala i napisala wystawiajac przekupke dla mnie cyt."paczka pancernie zabezpieczona". Na poczatku to wogole pakowalam wszystko w kartonki, potem moja czujnosc lekko oslabla i male rzeczy pakowalam w koperty babelkowe, tez zaklejajac dodatkowo tasma, zadna z moich przesylek do tej pory nie zostala okradziona, odpukac w niemalowane, mam nadzieje, ze tak zostanie, bo kilka poszlo w swiat ostatnio.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując