Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Śmierć dziecka. Data śmierci pierwszego dziecka, datą narodzin trzeciego.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 17:36   #8
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Śmierć dziecka. Data śmierci pierwszego dziecka, datą narodzin trzeciego.

No cóż, nie wiem czy jest sens to roztrząsać i tak do końca nie jestem pewna czy odpowiednie byłoby dochodzenie co tak naprawdę się stało za plecami rodziców.
Chociaż z drugiej strony naprawdę by mi to pomogło bo bym wiedziała co i jak.
zreszta jak piszecie dokumentacje dzieci ponizej 2 roku zycia trzymaja 22 lata, a mineło już 28 wiec pewnie i tak nic nie znajde.

Z rodzcami nie chce o tym rozmawiać, wydaje mi się że to za dużo dla nich, więc chyba zostaje odpuścić, jemu i tak nic życia nie wróci, może kiedyś mama będzie miała dość ukrywania tego co tak naprawdę się stało i przyjdzie czas że będzie potrzebowała się wygadać i może wtedy powie. Wiem ze dla niej to było straszne przeżycie a zachowanie jej jest dziwne no ale każdy zachowuje sie inaczej w takiej sytuacji i po swojemu to przeżywa, nie ma co jej winić.

Może nie mowili mi o dacie śmierci bo bali się że własnie będe tak myslala, ze zle im się kojarzą moje narodziny. Może chceli mnie uchronić w jakiś sposów od takiego myślenia właśnie. No ale jednak i tak i tak wolałabym się dowiedzieć od nich kiedy zmarł niż sama z aktu zgonu.
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując