Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Śmierć dziecka. Data śmierci pierwszego dziecka, datą narodzin trzeciego.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-20, 21:13   #11
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Śmierć dziecka. Data śmierci pierwszego dziecka, datą narodzin trzeciego.

No z tymi datami to nie sądze ze bylo to planowane, mysle ze po prostu bylam wpadką a pech tak chciał ze urodziłam sie miesiac wczesniej niz powinnam i tak wyszło ze akurat w dzien smierci mojego brata. Jakoś sie nie czuje dobrze z tym ze urodziłam sie w dzien i miesiac jego smierci. Akurat ten sam dzien i miesiac, to musiałobyc troche dziwne dla moich rodziców.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Moze powinnam się kiedyś wprost zapytać o to mamy czy zle nie kojazy daty moich urodzin. Chociaz chyba nie jestem wstanie o to zapytać.

Mysle ze nawet im to do głowy nie przyszło ze moge urodzic sie doklanie tego dnia kiedy przypadałaby rocznica jegos smierci, male prawdopodobienstwo. Jak na to patrze to to naprawde był pech, jakbym się urodziła tego miesiaca ok, ale ten sam dzien to juz porazka. Wybralam sobie dzien, tak mis ie spieszyło, moglam jeszcze posiedzieć w brzuchu z miesiac.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Aaaa ja nigdy nie myslalam ze by mnie nie bylo gdyby on żył, myslalam zawsze jakby to bylo miec jeszcze jednego brata. nigdy nie myslaalm dobrze ze zmarl bo inaczej by mnie nie bylo, mysle ze i tak bym byla, no i fajnie by bylo bo by mial urodziny dzien przed moimi jakby żył to pewnie czesto bysmy gadali o tym ze smiesznie wyszlo bo urodziny mamy prawie tego samego dnia.

Edytowane przez Na_dia
Czas edycji: 2014-04-20 o 21:15
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując