Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - STAGECOLOR kto zna ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-12, 23:23   #10
Afrodisiac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 18
GG do Afrodisiac
Dot.: STAGECOLOR kto zna ...

Zgadzam się z Miss Sonita...że StageColor jest naprawde super...a ponieważ są to kosmetyki profesjonalne odznaczają się wysoką jakością no i przede wszytskim trwałością! Też polecam Cienie Sparkle, Błyszczyki z brokatem, Baze pod cienie i pomadkę ...zreszta wszytsko Rewelacja Warto kupić te produkty...nie konczyłam kursu u Pani Lenartowicz...ale planuję ...a kosmetyki już dzisiaj mogę polecić Co do użytku domowego...jak najbardziej tak..oczywiście nie polecam systemu kamuflarzu, make-up dwufazowego mocno kryjącego, sticków..ale reszte jak najbardziej tak...Ponadto z tego co mi wiadomo StageColor ma plan wejśc na rynek detalicznej sprzedazy ale tylko w wybranych punktach (nie chodzi o Sephore, Marrionaud itp). Jesli miałabym odnieść się w porównaniu do kosmetyki selektywnej....to tu jest już ciężka sprawa...bo jak porównać np. markę La Prairie, Thali'on, Thalgo do Clinique czy Lancome...?? Albo porównać perfumy Etro do "prostego" Diora )) Co jednak mogę napisać to jeżeli chodzi o kosmetyke profesjonalną to StageColor napewno jest w pierwszym szeregu. Warto też przyjżeć się kosmetyce profesjonalnej z Nee oraz cieniom z BiKora bo ja jestem z nich też bardzo zadowolona
__________________
Sztuką jest minąć koniec i iść dalej...

Edytowane przez Afrodisiac
Czas edycji: 2006-12-12 o 23:44
Afrodisiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując