Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy pod wpływem wiatru stają się bardzo brzydkie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-13, 11:44   #10
DangerousEyes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wieże że w życiu są ważniejsze sprawy ;>
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy pod wpływem wiatru stają się bardzo brzydkie!

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Autorko wątku, przyjmij lepiej tę, nieco może kąśliwą, krytykę z pokorą. Jeśli ktoś nie zna znaczenia słów, których używa, to sama przyznasz chyba, że nie wystawia sobie najlepszego świadectwa. Dobrze, że taką uwagę przeczytałaś anonimowo, w Internecie, a nie usłyszałaś od kogoś w realnym świecie. Wtedy chyba byłoby to bardziej przykre?

Wracając do tematu- znam Twój ból. W samochodzie lubię otwierać okno, bo nie znoszę klimatyzacji, ale po krótkiej nawet jeździe "z wiatrem we włosach" te moje kłaki zaczynają wyglądać paskudnie. Są jakby tłuste, w dotyku gumowate. Przyznam, że jedynym moim sposobem jest związywanie włosów. Jak mam ładną fryzurę, to staram się jak ognia unikać wiatru, kiedy jest chłodno, zakładam kurtkę z kapturem. Przyznaję, że nie mam pojęcia, czemu wiatr ma tak fatalny wpływ na włosy
Tak ale co ci nie pasuje, w moim słownictwie ? To znaczy, używam tylko słowa które rozumiem. Nie wiem co ty... może mamusia nie nauczyła co znaczy słowo "Natarczywe" "irytujące" czy "osobowość" czy coś innego? Hmm. Nawet nie wiem po co ta krytyka. Dodam również że makabrycznie śmieszna : P A za resztę serdecznie dziękuje...

gratuluje za śmiałość
DangerousEyes jest offline Zgłoś do moderatora