Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-16, 17:33   #1518
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
A tu kolejny do podziwiania, rozswietlacz Givenchy , od lutego w sklepach, z kolekcji wiosna 2015 :
Ladny.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Oczywista sprawa.

Ja sobie obiecałam, że nie kupuję już więcej rozświetlaczy poza Perfect Topping z tej nowej, MACowej kolekcji, która wyjdzie chyba w styczniu. Wprawdzie chciałabym jeszcze trio Hourglassów, ale to bardziej pudry wykończeniowe niż typowe rozświetlacze. No i to też bym chciała: http://www.lifelooksperfect.com/2013...ring-skin.html
Na szczęście odwlekanie decyzji o zakupie wychodzi mi ostatnio po mistrzowsku.
Fajna ta Becca, ale nie dla cery mieszanej. Ja sie szybko swiece a to mazidlo jeszcze przyspieszalo przetluszczanie.

Co do rozswietlacza Diora to jest to straszna kaszana. Opakowanie sliczne. Sam puder jakby 2 zlote kosztowal jednak. Ten zloty jest zolty. I to bardzo. Sama uzywam tylko zoltych podkladow i korektorow, ale ten puder daje efekt chorego na zoltaczke. Wyglada zle, fatalnie wrecz. Mnie bardzo dobrze w zoltym, ale to jakis niezdrowy odcien. Do tego brokat. Nie tafla. Zupelnie nieudany produkt. Puder jest dosc suchy. Lubi pylic. Podkresla pory. Po kilku uzyciach puder wyglada zupelnie inaczej. Ta ladna tafla z zewnetarz to zwyczajny over-spray. Po kilku uzyciach wyglada jak ulubiony kosmetyk Umpa Lumpy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora