Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cukierkowo i stalowo - tym razem bez szaleństw ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-08, 10:40   #7
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: cukierkowo i stalowo - tym razem bez szaleństw ;)

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
oo.. pasuje Ci takie lzejsze makijaze mam swietna cere
Dziękuję Cera mi się niestety psuje na czole

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
jestem zdecydowanie za pierwszym buzia sie ożywiła jest taka promienna bardzo mi sie podoba 2 Cie troszke gasi przynajmniej dla mnie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez PoLa17 Pokaż wiadomość
Podobają mi się oba ale bardziwje widzę Cię w stalowym. Ładnie połyskują. Staranne wykonanie. Przyjemne dla oka
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Ładne i delikatne makijaże
Bardzo ładnie Ci w tym stalowym kolorze.
Cukierkowy... aż nie mogę się nadziwić jak ogromne różnice czyni lampa lub jej brak! Sam makijaż bardzo mi się podoba bo ładnie podkreśla kolor oczu. Jedynie rzęsy są moim zdaniem za ciężkie do takiej delikatnej powieki.
Dziękuję Flesz bardzo ociepla zdjęcie i zjada kolor, w dodatku zdjecie bez flesza było robione w zimnym zimowym świetle dziennym, a zdjecie z fleszem dodatkowo doświetliłam jeszcze światłem sztucznym z żarówki Czytałam kiedyś ciekawy artykuł o tym, jakie powinno się robić makijaże w jakim świetle, jak go znajdę to zrobię skany i wkleję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując