Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cukierkowo i stalowo - tym razem bez szaleństw ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-08, 19:34   #22
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: cukierkowo i stalowo - tym razem bez szaleństw ;)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pierwszy bardzo ładny podkreśla Twoją urodę, a drugi jak wspomniały dziewczyny przygasza...
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
jestem za pierwszym ładniej Ci w nim po prostu, ale w wew. kacik bym dala cos jasnego. drugi jest rowniez ok, tylko taki zbyt stonowany.
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Pierwszy podoba mi się od A do Z. W drugim super oczyska (kolor bardzo mi się podoba) za to usta coś mi nie pasują. Wina zdjęć może.
Dziękuję Kolor ust czerwonkawy, lekko pod kolor swetra - a jaki byłby lepszy?
Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne oba makijaże,ale w pierwszym bardziej mi sie podobasz
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Oba subtelne , ale bardziej mi sie podobasz w drugim
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Martyna83 Pokaż wiadomość
ładnie wyglądasz
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
OOO zdecydowanie nr 1 wyglądasz w nim promiennie, powiedziałabym, że olśniewająco

drugi tez bardzo ładny, ale pierwszy to jest to

i dalej uważam, że masz zły tusz
Dziękuję Ale wiesz co, Kasiek, wydaje mi sie, że to moje rzęsy sie popsuły i musze je podratować rycyną - wcześniej były blade, ale długie, a teraz jakieś dramatycznie krótkie się zrobiły, nie mam pojęcia dlaczego A które rzęsiska Ci się nie podobają? - użyłam dwóch tuszy
Cytat:
Napisane przez Wrona6 Pokaż wiadomość
Oba ładne, ale moim zdaniem w drugim Ci lepiej Pierwszy jakiś taki mało cukierkowy...
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez pataszon Pokaż wiadomość
mi się zdecydowanie bardziej podoba pierwszy - taki jest delikatny, i Twojej twarzy nadał właśnie takiej delikatności, rozpromienił ją
Dziękuję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując