Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cukierkowo i stalowo - tym razem bez szaleństw ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-08, 20:43   #27
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: cukierkowo i stalowo - tym razem bez szaleństw ;)

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Oba piękne... Ale mnie bardziej podoba się stalowy
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
ja bardzo sobie chwalę 2000 calorie curved brush i maybelline volum express curved brush, super wydłużają. Moja mama ma bardzo krótkie rzęsy, używa tuszu loreala tego z bazą i kurcze rzęsy ma po nim nieziemsko długie tylko, że ten tusz wymaga poświęcenia więcej niż 1 minuty na pomalowanie rzęs
wiem tez, że lancome hypnose czy jakoś ta jest świetny, wydłuża i pogrubia - tylko, że drogi
Miałam oba te tusze, ale ze zwykłymi szczoteczkami, a nie tymi podkręcajacymi, i też byłam zadowolona, z Maybelline bardziej A tuszu z bazą nie mogę uzywać ze względu na soczewki zresztą raz spróbowałam i efekty mnie nie zachwyciły (był to tusz maybelline)

Swoją drogą, tak spojrzałam na wszystkie komentarze, i normalnie Hehe, to ja już nie wiem, czy szary gasi czy nie, zakręciłyście mnie wszystkie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując