Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-26, 17:26   #314
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: czeste zapalenia drog moczowych - zbiorczy

A ja prze pewien czas mialam spokoj i znow mnie dopadlo zapalenie pecherza. Po raz wtory porobilam badania. W koncu wyszly w moczu bakterie. Zrobilam posiew i w koncu ta "menda" sie pokazala. Okazalo sie, ze przyczyna zakazen byla u mnie Klebsiella. Baktreria, ktora zaraz po Coli potrafi siac spustoszenie w pecherzu. Mimo, ze antybiogram mowi, ze na furagine ona "idzie" tak z wlasnego doswiawdczenia wiem, ze bez jednoczesnego lykania zurawiny sam ten antybiotyk nic nie zdziala. Kuracje jednak przyjelam do konca. Lekarz wypisal mi kolejny antybiotyk, by tych mend pozbyc sie do konca. Po nim mam znow lykac furagine. Oczywiscie kuracje zaraz zaczne. Do tego musze zahcodowac "futro lonowe", bo sama zauwazylam, ze gdy sie "tam" nie golilam to nie mialam problemow z pecherzem. Raz sie wygolilam i na nastepny dzien sikalam po katach jak kot.
Oczywiscie nie moge zapomniec o probiotykach.

Mam nadzieje, ze bedzie to moje ostatnie stracie z tymi bakteriami.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując