Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bielactwo
Wątek: Bielactwo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-06, 23:57   #19
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Bielactwo

Cytat:
Napisane przez ziyi
W jakims stopniu bielactwo jest dziedziczne, ale czesciej nie wiadomo skad sie bierze. I wcale niie jest to rzadkie zaburzenie, bo dotyka 1-2% populacji. Nie jest to jednak choroba. Czy az tak bardzo cierpisz z powodu bielactwa? Nie warto walczyc z wiatrakami i sie zadreczac. Stosuj sie do rad Twojego lekarza. Nie wiem jak duzo masz plamek. W leczeniu bielactwa wyniki sa bardzo zroznicowane. W dzisiejszych czasach jest przeciez multum preparatow ochronnych i kamuflujacych. Powinnas zyc pelnia zycia.

Cieplo pozdrawiam!

p.s. Moj dziadek ma bielactwo, ale przypominam sobie o tym rzadko, bo na codzien na plamki inni ludzie nie zwracaja uwagi, moja siora mowi ze nie wie o tym ze dziadek ma bielactwo a widzi go bardzo czesto

Blagam nie udzielajcie ludziom takich rad ze to nie choroba i ze wystarczy co najwyzej kamuflaz !!

Bielactwo to jest choroba a nie daj boze jeszcze mowcie ze to tylko defekt kosmetyczny!!
Bielactwo jest choroba calego organizmu to nie tylko choroba skory !!

Osoba ktora nie choruje nie jest w stanie zrozumiec chorej na vitiligo zadne slowa pocieszenia tu nie pomoga potrzebna jest wizyta u dermatologa ktory sie orientuje w temacie a nie tylko powie zeby mniej sie w lustrze przygladac bo stres szkodzi!!
Zyjemy w czasach w ktorych bielactwo juz jest na szczescie uleczalne chociaz trzeba miec cierpliwosc i pieniazki na leczenie ale nie jest zle
Kosmetyki specjalne do maskowania jeszcze niewyleczonych zmian tez sa i oczywisce slonce ktore wbrew obawom tylko pomaga a nie szkodzi jak jeszcze co niektorzy niedouczeni dermatolodzy twierdza
Sorki ze tak nie skladnie pisze ale zmeczona juz jestem
i prosze nie udzielajcie rad jezeli sie nie znacie, nie chorujecie ... medycyna poszla juz naprawde daleko nawet w stosunku do tego co bylo 2 lata temu... sa juz odpowiednie lekarstwa
karoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując