Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-23, 22:39   #917
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;6990383]Na zdjęciu ta czekoladka wygląda niezwykle kusząco (choć białej czekolady nie jadam, a inne od święta). Ahh ci spece od marketingu, wiedza co na nas, kobietki działa[/quote]
Hehehe, przyznam, że dzisiaj jestem zadowolona z fotek kosmetyków Ale dokładnie tak, my baby jesteśmy sroki - dzisiaj moj TŻ powiedzial, że jakby ta czekoaldka nie wygladala jak czekoladka, byla w innym jakims zwyklym opakowaniu to nawet na nia bym nie spojrzala Oczywiscie zaprzeczylam i dodalam, ze ona jeszcze pachnie - chlopak sie podlamal
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Yen, czy mogłabyś powiedzieć jakie masz nry różów? Ten najjaśniejszy złotawy to 35? (po prawej stronie na pierwszym zdjęciu u góry)
Tak, 35 - Lune D'Or. cudny jest Pokazywalam ostatnio na MM makijaż z jego użyciem - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243511 - dosyć delikatnie go tam nałożyłam, bo jest jeszcze bardzo miękki i bałam się przesadzić.
Na zdjęciu grupowym są od lewego gornego rogu zgodnie z ruchem wskazowek zegara:
34 - Rose D'Or
95 - Rose de Jaspe
85 - Sienne
35 - Lune D'Or
Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Twoje zdjęcie mogłoby służyć jako pokazowe nt. czekoladki białej, bo wg mnie idealnie pokazuje jak ona zmienia kolorek zależnie od padania światła, choć ten róż nie jest aż tak widoczny na buzi.
Dziękuję za komplement
Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
No wlasnie mnie tez zainteresowalo,jak ta czekoladka wyglada na 2 zdjeciach:na 1 jest rozowa,na 2-bezowa
Ja mam sporo kulek Vollare,Cantare i Lemax,dlatego na poczatku tez nie chcialam kupowac czekoladki,ale mam nadzieje,ze biala czekoladka da sliczne,mniej nachalne rozswietlenie,niz te kulki
Na razie testowalam ja na dloni, daje delikatny efekt, na dniach przetestuje na twarzy - mnie ten delikatny poblask rozu nie zniecheca, bo mnie roz ozywia
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora