Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-23, 22:45   #919
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Hehehe, przyznam, że dzisiaj jestem zadowolona z fotek kosmetyków Ale dokładnie tak, my baby jesteśmy sroki - dzisiaj moj TŻ powiedzial, że jakby ta czekoaldka nie wygladala jak czekoladka, byla w innym jakims zwyklym opakowaniu to nawet na nia bym nie spojrzala Oczywiscie zaprzeczylam i dodalam, ze ona jeszcze pachnie - chlopak sie podlamal
Ja już nawet nie pokazuję, nie tłumaczę, ani nic, bo dla niego jest niepojęte posiadać tyle różnych mazideł, a już kompletnie nie rozumie na co mi tyle róży

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Tak, 35 - Lune D'Or. cudny jest Pokazywalam ostatnio na MM makijaż z jego użyciem - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243511 - dosyć delikatnie go tam nałożyłam, bo jest jeszcze bardzo miękki i bałam się przesadzić.
Na zdjęciu grupowym są od lewego gornego rogu zgodnie z ruchem wskazowek zegara:
34 - Rose D'Or
95 - Rose de Jaspe
85 - Sienne
35 - Lune D'Or
Śliczności. Niedawno klinełam 35, mam nadzieję, że nie będę zawiedziona i moje poszukiwania różu w odcieniu jak miałam kulki się skończą, no chyba że to jeszcze nie będzie to i będę polować na 18 jeszcze szybszym łomotem serca reaguję na zdjęcie 30, ale to chyba najstarszy indianin go widział
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora