Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Warszawa - marzec
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-12, 12:22   #1193
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Eloł... już sie obudziłam i nawet kaca nie mam ale jakos mi tak dziwnie. Jak miło znowu trafiać w klawisze Zaraz wrzucę na ftp fotki z telefonu Łukasza, które robił na imprezie. Wogóle to podam tez linka do wszystkich zdjec z imprezy to jak ktos nie mógł dostać to sobie ściągnie

(Lexie powiedziała, że mam nie wklejać, bo miało ich tu nie byc... jak ktos chce to mu dam linka na pw lub na gg do wszystkich fot )

Na imprezce było wczoraj bardzo fajnie. Łukasz nie mógł pic bo prowadził auto, wiec piłam sobie z jakimiś nowo poznanymi kolegami. No i tak lufka za lufka i poczułam, że lewituję. Ale akurat upiłam sie w miarę przyzwoicie, bo nie było mi niedobrze ani nic i nawet prosto chodziłam, ale trochę nieskoordynowana byłam i język mi sie plątał. Ale największy hardcore to był jak wróciłam do domu i usiłowałam pisać. hihihi

Co do nastepnego spotkania to moglibyśmy wybrać sie na jakąś imprezę potańczyc. Co wy na to? Trzeba znaleźć jakiś fajny klub. Nie mówie, że musimy isć za tydzień, tylko tak wogóle warto by było o tym pomyśleć.

A wczoraj gadałam z Maćkiem na gg i zaproponiwał by w Boże Ciało (jest w czwartek, wiec może piatek zrobią nam długi weekend!) pojechać razem na Mazury popływać kajaczkami, rowerkami wodnymi czy wpław i zrobić sobie jakieś ognisko itd. Ja myślę, że to bardzo dobry pomysł

Acha! Mam nadzieję, że Karkówka nie wydał sie Wam jakiś straszny. Bo jak go pierwszy raz widzieliście to chyba was troche przeraził. A ja mówiłam, że on na poczatku taki jest.

A temat gejów to przeciagnął sie jeszcze na wczorajszą imprezę. Myslałam, że ucieknę...
Dodam że dla osób chętnych do wyboru będzią domki, a nie namioty, więc nawet ja mogę jechać i Ami Lexie chyba zresztą też nie zdzierżyłaby namiotów

Shem co znów Karkówka mówił o gejach??

No i znów edycja Ja bardzo chętnie pójdę gdzieś potańczyć Od jakiegoś czasu już mnie nosi (co było widać 2 tyg temu u Shem ), więc trzeba wreszcie coś z tym zrobić hehe
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora