Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie cienie do niebieskich oczu? (niebieskie oczy)- zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-23, 09:35   #24
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Oczy niebieskie

Cześć Kasiu [img]icons/icon7.gif[/img]
W teorii to wygląda tak, że chcąc jak najbardziej podkreślić kolor tęczówki powinniśmy użyć cieni uzupełniających do jej koloru.
Dla oczu niebieskich będą to kolory: czerwony, róż, różowo pomarańczowy, wiśniowy, burgund.
Na ogół jest bardzo ładnie blondynkom z niebieskimi oczami w takich właśnie kolorach. Ale to nie znaczy, że powinnaś całkowicie rezygnować z kolorów niebieskiego, szarego , grantowego. Wszystko zależy od intensywności barw, czy stylizacji całego ubioru [img]icons/icon7.gif[/img]

Ale pobaw się tymi wymienionymi kolorami. Może się mile zaskoczysz [img]icons/icon7.gif[/img]

PS. ja mam również niebieskie oczy i bardzo ładnie wygląda makijaż jak połączę ze sobą beż, zimny brąz, ciemną czekoladę i ecry.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując