Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-27, 00:45   #164
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
CzarnyElfie!! Tobie należą się szczególne podziękowania!!!
To Ty poinformowałaś wszystkich o tych mineralnych kosmetykach EDM i przede wszystkim o zamówieniu bezpłatnych próbek. Wielkie dzięki
Ja już nie mogę się doczekać (najpierw karty, potem próbek), może to trochę potrwać, ale będę o wszystkim informować!
CzarnyElfie!! ile kosztowały podkłady 2,5 gramowe i czy opłata za przesyłkę była taka sama jak przy próbkach czy wyższa??
Bo jak mi się spodobają próbki, to mam już w planie zakup większego opakowania

Pozdrawiam
Informuj o wszystkim
Za 2 podklady 2,5 g zaplacilam $10 po $5 za jedna sztuke+przesylka $5 czyli razem $15.Ale to do Usa-do Polski to chyba przesylka bedzie troszke wyzsza....
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
To ja podrzucę jeszcze jeden adres gdzie można kupić minerały - www.meowcosmetics.com Może kogoś zainteresują
Mają niesamowity wybór niezwykle jasnych odcieni. Zamówiłam sobie u nich próbki różnych odcieni z tych najjaśniejszych i testuję. W końcu twarz mi się nie odcina od szyi. Są sypkie, bardziej pudrowe niż rhea, przez co są, przynajmniej na mojej twarzy niewidoczne i dają satynowe wykończenie. Ah, no i odcienie 0 są dużo jaśniejsze niż u nich na zdjęciach.
W porównaniu z rhea ok. 2 tony różnicy. A korektory nawet jaśniejsze od podkładów. Taka złamana biel. Jak na razie jestem bardzo zadowolona.

A próbki w EDM też zamawiałam na początku grudnia i jeszcze nie dotarły...
no i nastepna pokusa
zaraz bede szukac recenzjii tych podkladow
Mam nadzieje ze probki EDM wkrotce i do Ciebie dojda

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:15 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora