Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 09:21   #174
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dziewczyny dołączałm sie do Was wpielęgnacji cery naczynkowej. Sama dowiedziałam się o tym, że takową posiadam zaledwie kilka dni temu, zawsze wydawało mi się, że naczynka to żyłki) Ale dobrze, ze sie dowiedziałam, bo mnie już od dawno trapi rumień pojawiający sie na policzkach
Mam generalnie cerę suchą, a szczególnie zimą jest bardzo wymagająca, często się przesusza,mam 22 lata i pierwsze zmarszczki mimiczne na czole, zreszta z człem mam niec problemów. W ostatnim czasie towarzyszył mi dosyć często stres i na czole są właśnie tego efekty, skóra jest lekko wiotka,zmeczona.Zaczęłam stosować kremy regenerujący na noc i widzę już drobne efekty

Bardzo bym chciała, żebyście pomogły mi dobrac dla siebie odpowiednie kremy, gdyż ja jestem kiepska jeśli chodzi o filtry i kremy dla naczynkowców.A wątków o filtrach jest tak dużo, ja niestety nie mam obecnie zbyt wiele czasu na przeszukiwanie ich wszystkich,choć częśc juz przeczytałam, zwróciłam jednak uwagę, że Wy macie sporą wiedzę na ten temat, więc prosze o pomoc
Generalnie do tej pory nie stosowałam filtrów,ani kremów aptecznych, poprostu nie stac mnie na tak drogie komsetyki. Jednak znalazłam na allegro sprzedawców, kótrzy sprzedają je taniej i postanowiłam zacząć swoją przygodę z filtrami.
Chciałabym sobie kupić jakiś filrt na dzień na porę jesienna, właśnie dla naczynkowców i taki który będzie odpowiednio nawilżał moją buźkę. Polecono mi z Avene ANTIROUGEURS. Nie mam jednak pojęcia jaki ma filtr. Pod krem chciałabym nakładac Juvit. Wieczorem myslę, że będę stosowac jakiś krem regenerujący + wieczorem i rano tonik i mleczko dla naczynkowców.
Przede wszytskim jednak zależy mi na złagodzeniu naczynek, tzn. chciałabym się jakoś pozbyć tego nieszczęsnego rumienia,a przy okazji nawilżać twarz.
Z góry dziękuje za każdą radę
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując