Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-02, 08:56   #1453
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a wysłali Ci już? bo u mnie dalej status "zamowienie będzie przekazane" cokolwiek to oznacza D rzucił Pare nowych próbek
Mam nadzieję, że dziś wyślą jeszcze nie mam żadnej inf.

W próbkach jest 2x10ml Alterna Caviar coś tam i niespodzianka Sisley (raczej nie ma co liczyć na miniaturę, jak w przypadku Sensai; raz wzięłam tę opcję i była saszetka ).

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

W SALE są Lip Perfectory Clarinsa za 49zł i BB za 89zł. Mam miniaturę tego kremu i jest bardzo fajny, choć wolę CC

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Wzięłabym te próbki Alterny, ale nie ma nic ciekawego do mini zam. promocje na maseczki się skończyły a zmywaczy Essence mam 3 szt. w zapasie

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Miałyście może ten tusz Douglasowy? Teraz zestawy z tym tuszem są po 22zł. Mam miniaturę z kalendarza adwentowego, ale jeszcze do niego nie doszłam
Na KWC jest tylko 1 opinia...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora