Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bydło w Tatrach- morderstwo niedźwiadka!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-24, 14:22   #149
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Bydło w Tatrach- morderstwo niedźwiadka!

twoje dane Miejscowość dn.........
.........................
.........................
.........................



Do ......................... ....
......................... .........
......................... ..........

Piszę do Waszej instytucji, gdyż jestem zbulwersowana postępowaniem turystów w Tatrach jak i ułomności urzędów, nadzorujących sprawę bestialskiego MORDERSTWA niedźwiadka w Tatrzańskim Parku Narodowym.
Ponadto niepokoi mnie pobłażliwe podejście organów wyższych do osób, które dopuściły się tego czynu. Mamy tu do czynienia z morderstwem żywej istoty, która wobec nas ludzi była bezbronna.Postawa, organów wymierzających sprawiedliwość i organów wyjaśniających sprawę jest karygodna. Żyjemy w Państwie demokratycznym , gdzie każda istota ma prawo do życia, tym bardziej, iż niedźwiadek był pod ochroną, a my ludzie pozbawiliśmy go możliwości dalszej egzystencji.
Niedopuszczalną sprawą jest umywanie rąk instytucji kryminalistyki sądowej i Akademii Rolniczej od przeprowadzenia sekcji. To powinno być polecenie służbowe od instytucji nadrzędnej bądź też obowiązek, o poczuciu sprawiedliwości nie wspominając.
Domagam się solidnego rozpatrzenia sprawy jako obywatel i osoba niejako utrzymująca te instytucje ze swoich podatków.Ponadto życzyłabym sobie najsurowszego ukarania sprawców, którzy dopuścili się tak bestialskiego mordu, bez jakiejkolwiek taryfy ulgowej.


Z poważaniem
......................... ...






To by było na tyle
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując