Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-21, 12:21   #417
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cześć dziewczyny
Nie wiem co to za chochlik się wdarł na forum, ale nie ma mojego posta ze wczoraj..usunięty? Nie wiem..więc napiszę jeszcze raz. Przedwczoraj byłam w dermatologa. Stara metodą chce wyleczyć mi przebarwienia, bo wspaniałomyslnie dała mi Cepan..jak wiadomo, maść ta jest na blizny innego rodzaju, więc nawet nie wykupywałam (a próbować i śmierdolić cebulą nie chcę). Nie kazała mi też odstawiać depilatora, pewnie dlatego, że nie mam juz stanów zapalnych. Nie wiem, dziwnie mi się z nią rozmawiało (ale to pewnie dlatego, że nastawiona jest głownie na leczenie mojej buzi, a o nogi 1raz marudziłam). Postanowiłam, że odstawię depilator, spróbuję na nowo przyzywczaic skóre do golenia, chociaż tego panicznie się boję Włoski mam słabe i jaśniutkie, a teraz znów staną się ostre i nogi już nie będą gładkie Włoski po goleniu odrastały mi po połowie dnia, a na drugi dzień miałam już wrosty poziome podskórne... znów się zacznie No aleee.. korzystając z porad w tematach o depilacji, zaopatrzyłam się w Rossmannie w maszynki dla kobiet, piankę do golenia, oliwkę do nawilżania i masażu, sudocrem i w aptece w spirytus salicylowy i aspiryny Bayera (na maseczke). Teraz czas nauczyć się systematyczności

SweetDreams93, imponujesz mi z tym kapieliskiem i w ogóle, z taką postawą LATO JEST TWOJE ! tak 3maj i czerp ze słonka jak najwięcej

Pisklak23, może troszkę Ci podpowiem, oczywiście zrobisz jak chcesz, ale IMO ten kremik Ziaji, skoro jest do buzi, to nie bedzie działał tak samo skutecznie na grubszą skóre nóg i tak ładnie ją nawilżał. Polecam Ci w tym celu oliwki szczególnie Nivea Baby - tutaj opinia na KWC oraz inną, którą sama stosuje HiPP - również wysoka ocenia na KWC Niedrogi kosmetyk, a calkowicie naturalny. Poczytajcie o oliwkach

amelia77 i MagdaM witajcie, wspominacie o opalaniu, też się na to nastawiam, ale delikatnie chusteczkami samoopalajacymi i balsamami brązującymi, jak coś z tego wyjdzie, to też się podzielę uwagami, na razie za waszą radą, dopóki się nie skuszę na kwasy (np krem Pilarix) to będę modzić na różne sposoby aż się uda

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2008-06-21 o 12:24 Powód: interpunkcja
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując