Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie cienie do niebieskich oczu? (niebieskie oczy)- zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-14, 22:14   #480
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jakie cienie do niebieskich oczu? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dimiti, nie zawsze srebrny uwydatni kolor niebieskiej tęczówki, na którymś z moich zdjęć jestem umalowana w stalowym kolorze i w porównaniu z okiem pomalowanym w oranżowe barwy tęczówka jest bardziej przygaszona, tak mi się wydaje Chociaż ja np. lubię siebie w srebrze i jego odcieniach Bo to nieprawda, że niebieskookie nie mogą używać niebieskich cieni, chodzi o to, żeby cień był w innym odcieniu niż tęczówka, jaśniejszym lub ciemniejszym, żeby był kontrast - teraz mogę to zobrazować moim granatowym smokey
tez prawda mi chodzilo o taki jasny srebrny...ale nie umiem go nazwac ja cieniami sie nie maluje za bardzo bo tak dziwnie sie czuje jakos...pamietam jak wymalowalam raz oczy na odcienie pomaranczy (mam ciemno zielone) to takie ziolone byly ze sie przestraszylam! wszyscy mysla zawsze ze mam brazowe oczy bo typowo ciemna zielen a tu nagle taka trawiasta....szkod i to totalny! nie powiem ze brzydko to wygladalo bo ladnie ale ja sie czuje tak jakby ludzie sie dziwnie na mnie patrzyli
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując