Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - potrzebna odmiana :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-17, 14:07   #15
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: potrzebna odmiana :)

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
bardzo chętnie nosiłabym soczewki, ale mam stygmatyzm i soczewki dla astygmatyków nie dość, że są bardzo trudne do zdobycia, to jeszcze bardzo drogie :/
natomiast jeśli chodzi o oczy- wstyd się przyznać ,ale ja nie umiem rysować kresek :/ a poza tym po kilku godzinach pracy zaczynam trzec oczy zapominajac zupelnie, ze oko bylo pomalowane ale z pewnoscią zastosuję wasze rady do makijażu na wyjścia po pracy i na wspomniane wesele- będę miała bordową, długą suknię. jakiej firmy róż/bronzer kupić?
ciekawe co piszesz monisiu o mojej grzywce- marzę o takiej ale wszyscy mi ją odradzają
jeśli chodzi o ubrania na co dzień ubieram się w bardziej żywe kolory, na tym zdjęciu mam fatalne spodnie, bo byłam u rodziców i musiałam wygrzebać coś ze starych ciuchów na niespodziewane prrzez nikogo chrzciny
ja uwazam ze m ze w gzryce bylo b y ci bardzo ladnie co do koloru to zdecydowanie jasniejszy jak chyba wszystkie ci radzimy co do bronzera to dswieytny jest mineralny z loreala ale to jakies 60zł z tanszych to polecam cos z maybelline lkub rimmela tez maja dobre kosmetyki a co do soczewek to z johnsona sa soczewki toryczne \ acuvue toric i kosztuja ok 150zł sama je nosze i jestem bardzo zadowolona pozdrawiam i powodzenia pokaz sie jak juz się przemienisz
__________________
Moja ciuchowa wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=482321
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując