Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzurka dla prostych i kreconych :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-20, 12:35   #5
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: fryzurka dla prostych i kreconych :)

Cytat:
Napisane przez yss Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno (zapomnialam dodać)
dziewczyny z naturalnymi kręconymi włoskami ! nie prostujcie włosów, bo po częstym uzywaniu (choćby codziennym czy nawet jeśli któraś z was uzywa jej co 2-4dni) to loczki są napuszone jeszcze bardziej, mniej się kręcą, są oklapnięte, brzydkie itd. Ja to przerabiałam a własciwie przerabiam jakoss sie z tym juz pogodziłam ze nie są najładniejsze, ale skończyłam z prostownicą, i co 4 dni robię sobie kuracje odzywką WAX'a- z apteki mieciutkie wloski są po niejj i wogóle szybciej rosną i są ładniejsze miodzio ;] i nigdy wiecej nie dotkne prostownicy
moze nie dokonca was przekonam ale naprawde coss da sie zrobc z naszymi lokami aby ladnie wygladały wystarczy próbować róznych metod ;D a tutaj na forum jak widze ich pełno ! pozdro!
calkowicie sie zgadzam ! zanim zaczelam prostowac wlosy (2 lata temu) mialam cudowne, miekkie loki... w tej chwili z moich wlosow pozostalo siano - ktorego zadnymi odzywkami i zabiegami nie jestemw stanie przywrocic do stanu sprzed prostowania.. wlosy sa wymeczona i tak jak piszesz - to juz nie loki.. tylko jakies takie "byle co". Niestety ja nie potrafie zyc TYM BARDZIEJ teraz bez prostownicy bo mam dluugie wlosy ... i wstyd byloby mi gdziekolwiek wyjsc z tym czyms co mam na glowie :P

aha - a co do scinania wlosow to naprawde nie polecam cieioniowania ( takiego drastycznego) wlosom kreconym. No chyba ze mamy cienkie wlosy i chcemy uzyskac efekt "podniesienia" ich dogory i ogolnego misz maszu :P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując