Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-07, 17:48   #149
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny niestety zachwyt przeciętny Naturale wydają się totalnie pasować do mnie, zaczęłam więc z Natural Fair ale był za ciemny. Natural Pale to idealnie mój odcień, ale z tego co widzę to podkład słabo kryje, wszelakie krostki prześwitują. Zużyłam pół próbki na makijaż, a pewnie dołożyłabym więcej gdyby nie byłoby mi szkoda. To wychodzi.. skoro podkład ma 8g.. 32 dni na słoiczek? Niemożliwe
Mat jest fajny, ale ja matu nie potrzebuję bo mam suchą cerę. Nie stwierdzę więc jak matuje na dłuższą metę, bo sama z siebie nie tłuści mi się skóra.
Pierwsza, wczorajsza partia podkreśliła okropnie krostki na policzkach, wyglądałam jak po wylince. Druga, dzisiejsza partia wygląda lepiej bo zrobiłam mały peeling, ale co z tego skoro każda krostka na brodzie jest widoczna, bo podkład jej nie zakrył. Mój brak zachwytu udowadnia, że wczoraj dołożyłam warstwę AM by zakryć to, czego podkład z Neauty nie zrobił, bo szkoda mi było zużywać więcej proszku z próbki, skromnie go tam..
Poczekam na kryjącą a tymczasem zrobię coś z tymi próbkami. Najjaśniejsze zużyje, a te ciemniejsze to nie wiem komu opchnę. Porobię też pewnie jakieś swatche i wstawię. Zrobiłam też zdjęcie, jak wygląda na skórze ale powiem, że fatalnie wyszło, bo niestety odzwierciedliło prawdę..
Trochę za dużo próbek wzięłam, smutno mi bo odcienie ma naprawdę piękne..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując