Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idealne kosmetyki naturalne!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-20, 16:54   #40
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

Cytat:
Napisane przez colorandculture;9796542

[COLOR=black
OLEJ RYCYNOWY- początkowo był używany tylko na uciążliwe zatwardzenia, bo poworuje przekrwienie jelita grubego(nie spożywać często, bo to może doprowadzić do okropnego stanu jelit). Ale jest też doskonaly na wszystkie skórne "twory". Tzn. na włosy, paznokicie, naskórek. Stumuleje ich prawidłowe funkcjonowanie, odbudowę, uzdrawia strukturę. Najlepiej sprawdza się na włosy i paznokcie. Stosowany na rzęsy daje świetne efekty. Wystarczy kupic mała buteleczkę ok. 2zł. Tani jak barszcz a lepszy od wszystkich odżywek, cudów-niewidów. Kupisz w każdej, nawet najbardziej badziewnej aptece.[/color]



Kaskaj24, powiedz cos więcej o rumianku na skórę, słyszałam, że łagodzi i oczyszcza.

schaetzchen i colorandculture dziękuję za informacje o olejku
2zł? Szok! Lece kupić!

Jeli chodzi o rumianek to zauważyłam, że jest mało doceniany przez dziewczyny na wizażu... Ja go uwielbiam Codziennie rano i wieczorem przemywam twarz wacikiem namoczonym w naparze i pozostawiam do wyschnięcia. Ma to właściwości matujące, ściągające i antybakteryjne. Skora jest po nim świeża.

Niektórzy dodają rumianek do kąpieli. Łagodzi i pomaga w gojeniu ran czyli dla delikatnej skóry.

Polecam także dla blondynek. Czyste włosy spłukać naparem. Lekko rozjaśnia i daje "słoneczny" efekt.
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG

Edytowane przez kaskaj24
Czas edycji: 2008-11-20 o 19:21
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując