Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-07, 18:29   #690
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Cathy, oba makijaże cudne, w nowym widzę różnicę właściwie tylko w innym rodzaju cieni, mniej błyszczącym i przez to chyba o lepszym nasyceniu kolorów, które notabene są przepiękne A Ty w nich oczywiście też przepiękna! No może ten nowy troszkę bardziej dopracowany ale też i zdjęcia robione w innych warunkach co może dawać inny efekt. Tak wiec nie widzę powodów do narzekań bo kto jak kto ale Ty to na deficyt umiejętności makijażowych narzekać nie może!!
Dziękuję i choć słowa sprostowania same cisną mi się na usta, to już się zamykam i przestaję narzekać
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Cathy, ty nie bredz ze nie masz talentu. ja nawet w polowie nie potrafie tak wykonac makijazu, jak Ty. ze mnie jest beztalencie makijazowe hehe. ale planuje sie poprawic, nauczyc sie robic ladne kreski i konturowac. ciekawi czy sie uda
i musze przyznac ze piekne robisz makijaze, swietnie wychodzi Ci laczenie kolorow.
Nie ma czegoś takiego jak beztalencie makijażowe Praktyka czyni mistrza, więc nie zapominaj o tym i pokaż niebawem, co tam zmalowałaś Dziękuję Ci
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cathy jestem czepliwa straznie( chociaz sama nie umiem tak jak Ty malowac wiec nie zawsze komentuje )
dzis pisze przy Twoim makijazu : i d e a l n i e
Ojej.. No tak właściwie to czekałam na Twoją ocenę tego makijażu, bo zastanawiałam się, co mi tu wytkniesz A tak serio- bardzo Ci dziękuję i cieszę się, że Ci się podoba
I czekam na dzień, kiedy sama zdecydujesz się tu pokazać
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja się o technice nie będę rozpisywać, bo się kompletnie na niej nie znam
cathy
- mogę tylko tradycyjnie napisać: też taki chcę
kolory bardzo moje, szkoda, że nie znasz nazw zwłaszcza turkusowego
Dziękuję Ci bardzo A makijaż- powiem bezczelnie- zmaluj sobie sama Talentu Ci na pewno nie brakuje, materiałów też nie, więc do dzieła A poza tym, zawsze możesz wpasć mnie latem odwiedzić, aż tak strasznie daleko nie masz

Phdwao- no i jest ślicznie. Lubię takie delikatne (jak dla mnie )makijaze, choć sama przewaznie, gdy zaczynam takiego delikatesa, to mnei ponosi i wychodzi, co wychodzi Ale Tobie wyjatkowo ładnie w takim wydaniu.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-07 o 18:30
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując